Léto 2016

Sobota 3.9.2016

3. září 2016 v 22:11 | Lesní tráva
22:00 Téměř dva měsíce neaktivity, he. Nechtělo se, nechtělo, se mi nechtělo psát. Úspěšně jsem hubla do té doby, než byl R. v ČR. Nabrala jsem pak 2 kila. Takže teď zase (téměř) od znova. Bakalářka stále na nule a přepadají mě z toho deprese. Nejsem schopná s tím hnout. Depresemi opravdu myslím deprese. Nic mě nebaví, nic se mi nechce, nutím se jen do věcí, které jsou opravdu nezbytné, takže většinou jen chodím do práce a něco sem tam pouklízím a vyřídím. Vážně, musím se dát dohromady. Cítím se jak puberťačka. Jsem náladová, nic pro mě nemá smysl, nechci kolem sebe lidi. Pojišťovna mi teď zabírá většinu času. Zbytek trávím většinou ve svém pokoji, otrávená jak Julie.

Těch 12 dní, co tady byl R., bylo samozřejmě fajn. Zastříleli jsme si, šli jsme dvakrát do kina, různá žrádýlka, krátká dovolenka v SK, grilovačka a samozřejmě hotýlky a sex. Už mi to zas chybí. Čekám na výplatu jako na vysvobození. Utratím nějaké prachy a bude mi kapku lépe. Nějaké kraviny, něco užitečného, knihy a peníze i pro matku. Brigáda nejspíše nebude po září pokračovat, takže buď budu muset šetrit, nebo si najít něco dalšího. Hormonálně bych měla být v pořádku, ale upadl mi zas kus zubu - měla bych opravdu táhnout k zubaři :(

Občas mám opravdu pocit, že naživu mě drží akorát práce, přítel a moje lenost.

Pondělí 20.6.2016

20. června 2016 v 15:17 | Lesní tráva
15:00 O měsíc později, další zápis :-D Co bych si tak chtěla zapsat? Nejspíše to, že jsme se konečně přestali s R. dohadovat o kravinkách apod. Moje snahy být krásnější a štíhlejší pokračují (nicméně nijak zvlášt úspěšná v tom nejsem, musím více makat). Bakalářku teď taky celkem flákám, jelikož jsem začala svou brigádu v pojišťovně. Nakonec jsem v týmu nováčků, takže jsem měla obrovskou výhodu a často tedy pomáhám a radím. Později už nejspíše moc volných směn nebude, takže se budu moci více věnovat bakalářce a svému tělu. Dokonce mám nabídku práce i jako recepční, jelikož bývalá spolužačka shání kolegyni k sobě, protože přechází z HPP na brigádu. Ve čtvrtek spolu jdeme do kina na Warcraft (díky bohu, konečně někdo, kdo půjde se mnou a nemá penis!!!), takže to probereme. Měla bych lepší plat, než v pojišťovně a uniformu.

Ve středu ráno musím na gyndu na odběr krve. Brala jsem totiž dlouhou dobu hormonální antikoncepci a začalo to dělat výkyvy v menstruaci. Teď mám tedy prášky vysazené a nemám z toho radost. Menstruace se totiž dostavila velmi těžce. Už jsem dávno zapomněla, jaké to je mít takové problémy. Dříve to bylo pár dní, první den trochu bolest, krvácení jakš takš. Teď už je to třetí den, kdy ze mě teče krve jak z prasete a je mi zle, bolí mě břicho :-D Tímpádem doufám, že testy krve budou ok a vrátím se ke stejným, nebo odlišným práškům. Sluneční brýle z Nizozemska jsem si rozbila (nečekaně), takže si musím pořídit nové a tentokrát s pevným pouzdrem! Nakoupila jsem si haldu kosmetiky a také několik knih, abych si vylepšila náladu. S rodiči je to totiž momentálně těžké. U zubaře jsem stále nebyla a ještě k tomu nějak divně vypadají i krční mandle. Jsem vážně celá nemocná důchodkyně :-D Ovšem je to vtipné, že jsou i někteří důchodci na tom lépe, než já.

Suma sumárum, mám se celkem dobře. Potřebuji více práce a více chuti do života. Protože také potřebuji hodně peněz. Hlavně na oblečení, boty, zubaře, kosmetiku... a pak na zábavu, jídlo, hotel, až tu bude R. Nejspíš si udělám seznam. Také bych měla doma toho více udělat, aby matka pořád nechrlila oheň a síru. Stejně tak bakalářku přidat. Holt jsem špekatý lenochod, co se do všeho musí hodiny přemlouvat :P
 
 

Reklama