Neděle 12.11.2017

12. listopadu 2017 v 19:54 | Lesní tráva
19:30 Aha, takže další čtyři měsíce od doby, kdy jsem něco napsala. Vlastně o trochu více, ale to není podstatné. Co nového - státnice jsem konečně dala, ale s tak odřeným nosem a ušima a přivřenýma očima, že to ani není možno. Naprosto jsem se tam pak z toho složila a rozbrečela, až to komisi udivilo :)) Zaplatila jsem poplatek za těch pár dnů prodlouženého studia a v pojišťovně přešla z HPP opět na brigádu. Taky že jsem ráda, jelikož to bylo hodně náročné, ale aspoň jsem si vydělala prachy (které jsou už všechny v tahu). Na Mgr. jsem se už hnát nemohla, takže jsem si dala přihlášku na nizozemštinu a klaplo to - tzn. dělám druhého bakaláře a myslím, že bude asi i užitečnější, než ten první :) V Nizozemsku bylo fajn, teď už mám nakoupené letenky na prosinec/leden. Akorát už z Brna nic nelétá, takže budu muset razit do Prahy, no nazdar :P


S R. jsme měli jednu obrovskou krizi, ve které to v jednu chvíli fakt vypadalo, že je s námi ámen, ale nakonec to dobře dopadlo. A chlubíky chlubíky - už mám vyřešenou přes polovinu vánočních dárků:

Ségra a brácha - dárkové balíčky parfémů/kosmetiky
Otec - zimní parka + musím dokoupit něco drobného za R.
Matka - zábaly na nohy, kniha + musím dokoupit pantofle
R. - mobil + toaletní voda + musím dokoupit boxerky a upéct cukroví
Babička - sprcháč + musím taky ještě něco dokoupit
Matka R. - vyrábím bambulkový koberec, mám usušený ovoce a vosky do aromalampy
Babička R. - pečený čaj + kolonáda oplatky + sušené ovoce + něco musím dokoupit
Neteře - matka jim něco koupí a já to zaplatím, asi nějaké hračky, max do 600 dohromady

Nakupovat, vymýšlet a balit dárky pro 10 lidí je děs běs, obzvlášť když kolikrát vymýšlím a nakupuji i za ostatní. Teď v týdnu jsem věčně v práci nebo na univerzitě, o víkendu si tak tak stačím vydechnout, pouklízet, učit se a něco upéct. Alespoň už můžu hrdě prohlásit, že mám zuby v pořádku a zubař dokonce řekl, že si je naprosto perfektně čistím, hehe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama