Čtvrtek 3.3.2016

3. března 2016 v 19:02 | Lesní tráva |  Zima 2015-2016
19:00 Jsem opět papírově o rok starší. Zrovna na tuto číslovku jsem se docela těšila, bylo to takové frajerské. Před oslavou jsem dostala úžasné překvapení. Další morče. Takže k Adolfovi přibyl Winston. Zbytek dárků byla klasika. S bakalářkou jsem stále na nule, ale aspoň jsem napsala na studijní i konzultantovi a zvažuji své možnosti, protože kromě prodlužování je tu ještě možnost odevzdání v červnu a státnicím v září. Rodiče jsem nicméně už smířila s představou, že bude o ten jeden celý semestr víc. Dalo to práci, ale konečně povolili.


V práci jsou na mě klienti z 80% sluníčka, 16% normal a 4% protivci, paráda, pohodička. S R. jsme spolu strávili příjemný týden, plný dobrého jídla, relaxu a různých aktivit. Zastřílel si ze sedmi zbraní, já ze dvou. Opravdu jsem si zamilovala glock a zkusila jsem si také mého favorita - jericho. Nicméně glock je pro mne opravdu pohodlnější a uživatelsky přívětivější, pochopivě. Několikrát jsme byli v kině, v solné jeskyni... V hotelu jsme nakonec byli 3 noci a v neděli mě zase opustil. Dostala jsem od něj k narozeninám čaje, sítko, cukrovinky, vybrali jsme pro mě prstýnek a nechal mi ještě peníze, ať si nakoupím, abych se s tím nemusela tahat domů. Dohodli jsme se, že já poletím v dubnu. Jelikož jsem si v práci mákla, jsem na to už předem připravená (a také díky R., protože za ty peníze pořídím věci, které bych jinak horko těžko platila ze svých rezerv). Příští týden po výplatě už budu mít komplet na let se vším všudy a během tohoto měsíce vydělám ''kapesné'' a nějaký ten dárek pro něj.

Takže mám teď momentálně čtyři úhlavní položky k plnění:
- zhubnout min. na váhu, kterou jsem měla v listopadu (vážně, s R. přibírám rychlostí světla, teď si máknu)
- bakalářka
- pomalu si hledat novou brigádu, na konci měsíce v pojišťovně končím
- pečovat o vztahy a sebe

Dobrá zpráva je, že na všech bodech už alespoň trochu pracuji. Horší zpráva je, že všechny jsou na dlouho. Resp. některé na pořád. Vážně, někdy nemám vůbec chuť se o sebe starat, nějak zvlášť se malovat, oblékat... Což pak zase vystřídá období, kdy se fintím. Naprosto nezávisle na okolnostech a okolí, mám prostě takové nálady. Teď jsem si ale objednala fůru kosmetiky, kterou si zítra vyzvednu, koupila peněženku, našla si sportovní boty (no, je jasné, jaké období mám). Pomáhá mi to i k hubnutí, protože čím více strávím času ostatními aktivitami (hygiena, líčení, česání atd.), tím méně ho zbývá na jídlo. To je pro mě zásádní. Ovšem je ale pak těžké udržet se a nenakufrovat do sebe mraky žrádla. S přítelem jsme na tom báječně, ale nemáme na sebe tolik času. Poslala jsem mu dnes děkovný a opěvný dopis. Bude koukat :))

Přemýšlela jsem o založení třetího blogu, který by se věnoval filmům a seriálům. Nicméně s mými časovými dotacemi... Sem píšu velmi málo, na druhý blog ještě méně, jak by to asi bylo s třetím? Možná se o to pokusím, protože toto je čistě deník a tamto zase poezie a trocha prózy. Také musím spřátelit ty dva morčecí kluky. Winston je už puberťák, ale musím říct, že zatím to navzdory špatným prognózám vypadá slibně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama