Pondělí 6.7.2015

6. července 2015 v 19:47 | Lesní tráva |  Léto 2015
19:00 To je hnus. Jak se můžu v takovém vedru nachladit? Jak??? Nejspíš jsem něco chytla od nějakého chrchlala v autobuse při cestě do práce. Minulý týden jsem si teda užila ranní směny jako stálá pracovnice. Sice jsem neustále na stejném projektu (Znáte kamery GoPro? Tak přesně tyhle kraviny balím apod.), ale zase je to intimnější. Nemusím už sekuriťáky otravovat, aby mě pustili, mám svou čipovku (s příšernou fotkou) a nemusím stepovat před kanclem, aby si zapsali můj příchod na směnu. Matka taky začala s prací v obchodě a má přesně opačné směny, což mi vůůůbec nevadí :) Svému R. jsem před týdnem poslala překvapení. Balík, ve kterém byla sportovní kabelka, dopis, přáníčko a čokoláda. Prostě jsem měla pocit, že si něco zaslouží a tu kabelku potřeboval. Byl moc rád (jen já jsem trochu uvnitř umírala, protože jsem za poštovné dala 4 kila, takže dohromady jsem do toho vrazila asi litr). Ale stálo to za to, udělala bych to znovu. Po letech jsem se konečně rozhoupala a hodila na internet seznam učebnic, které mám k mání. Dala jsem je všechny na bazar za pár pětek, protože narozdíl od ostatních na tom nepotřebuji nijak zvlášť vydělat, ale především se jich chci zbavit. Hned po noci už se mi ozvalo pár zájemkyň, zítra předávám učebnice osobně, další den posílám... :)

Byla jsem dost aktivní, dokud jsem včera neonemocněla. Chytlo mě to později odpoledne a to už jsem během dne stihla umýt nádobí a sklidit, nakoupit, upéct kakaové muffiny s bílou čokoládou a malinami (D-E-L-I-C-I-O-U-S), uvařila brambory a poutírala prach v baráku. Takže dnes jsme akorát s matkou uklidili Adolfův bejvák a já ho nasprejovala (a jako vždy jsem se toho hnusu pěkně nadýchala). Nutně doufám, že mi zítra a později bude lépe, protože mám odpolední a nemůžu onemocnět, vyhodili by mě.

Minulý týden jsem měla také registrační dávku předmětů na další semestr. Nikde jsem nenašla kurz věnující se anglické gramatice, takže akorát v tomhle mám smůlu. Němčina pro začátečníky by měla klapnout, stejně jako jsem si navolila i holandštinu. A pak ještě 11 předmětů, včetně beachvolejbalu. Zblázním se z toho zcela určitě. Hlavně trapně opakuji jeden nepovinný předmět. Antická mytologie. Nepočítala jsem totiž, že test bude tak šílený. Opravdu. Takže pokud to tentokrát na dva pokusy nedám, vyhodí mě ze studia (!!!). No, je přece jasné, že tentokrát už to nepodcením a nenechám se vyhodit kvůli káči, která z mého oblíbeného tématu udělala šílený dril.

R. má přiletět 21. srpna a odletět 31.srpna. Do té doby bych měla mít dost peněz a taky času vymyslet nějaký program (a nejspíše opět také zarezervovat hotel alespoň na ten poslední víkend). Už nějaké nápady mám - solná jeskyně, planetárium, kino, krojované hody, hospoda, klub... Nesmím ovšem zapomnět pořídit dárek matce, která má za měsíc narozeniny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka | Web | 7. července 2015 v 14:19 | Reagovat

Držím ti palečky, abys byla fit a moc ti přeji krásné dny se svým milým!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama