Neděle 19.7.2015

19. července 2015 v 23:24 | Lesní tráva |  Léto 2015
23:00 Většinu času teď trávím v práci, spánkem nebo s přítelem. Nemoc jsem minulý týden v práci vypotila (ano, máme tam tak nesnesitelná vedra a makačku). S R. jsme měli čtvrtletní výročí, což jsem nijak moc neřešila, ale on mi poslal dopis, který mi tedy přijde zítra. Moc se těším. Koupila jsem mamce pantofle do práce a sobě jsem udělala radost tvořítky na ledňáky (a hned jsem udělala zmrzlinky z bílého jogurtu a rozpuštěné milky, mňamka). Také jsem pekla skořicový závin, který tedy esteticky nedopadl tak hezky, jak jsem chtěla, ale jen se po něm zaprášilo :) Učebnice jdou na dračku, už jsem jich prodala přes 20, snad se tak lehce zbavím i zbytku. Česká pošta na mojí rodině musí pěkně vydělávat (já posílám učebnice a také balíky a dopisy do zahraničí, otec si pořád něco objednává, matka si objednávala, když mívala obchod).

Přes týden jsem měla u sebe usalašené jiné morče - sestřiného krátkosrstého morčáka. Adolf tedy přebýval v obýváku. Musím říct, že sestřino morče mi přislo parádní a přátelštější, ale Áďa má zase alespoň svůj klid a žádné stresy. Už mám půl měsíce v práci za sebou a už se těším na konec měsíce, až budu moct skončit. Přemýšlím, jaký si koupím mobil a co vybrat mamce za dárek. Nejspíš knížku a nějakou sladkost. Také nevím, kde tentokrát zarezervovat pokoj pro mne a pro R. Nejraději bych s ním strávila ve městě více dní, ale to si určitě nebudu moci finančně dovolit, takže nám zbydou zas jen dvě noci před odletem. Posledně jsme byli neplánovaně v apartmánu za cenu obyč pokoje, protože se jim tam porouchal záchod. Cenově v pohodě, ale jinak se mi penzion moc nezamlouval - slečna, co ho měla na starost, nebyla moc příjemná, internet děs a běs a koupené snídaně k smíchu. Nebyl sice moc daleko od centra, ale stále nějaký kousek, který jsme jezdili šalinou. Tak prohledám internet a uvidíme, záleží také na výplatě, měla by se vyvést. Právě bych ráda utratila při přítomnosti R. jen nějakých 5-6 tisíc, ale to nevím nevím tedy. Minimálně dva litry padnou ještě do mobilu a kdesi cosi se určitě ještě najde. Přes tři tisíce ještě musím podržet na účtě jako dluh matce, což mám tedy na účtě i teď, ale já určitě ještě nějakou útratu nadělám. Díky bohu za stravenky. No jo, prachy... Ještě je ani nemám a už jako bych je utratila :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka | Web | 26. července 2015 v 15:06 | Reagovat

Moc se mi líbí, že myslíš na maminku i na přítele. To je hezké. A konec měsíce je za dveřmi, tak budeš brzy "vysvobozena". Moje vnoučata nastupují také na prázdninovou brigádu, tak uvidím, jak to budou hodnotit potom.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama