Pátek 26.6.2015

26. června 2015 v 19:10 | Lesní tráva |  Léto 2015
19:00 Tak jsem v pondělí přiletěla z Nizozemska. Celých těch 10 dní bylo super, i když jsem se ze začátku spálila. Poznala jsem rodinu R., kamarády ve městě i některé na skypu. Zajeli jsme si na spoustu míst, jedli a pili jsme samé dobroty (přibrala jsem 4 kila, proboha!!!), hodně chodili a hodně souložili. Hned, jak jsem se vrátila, nastartovala jsem pracovní mód. Od příštího týdne budu dělat měsíc v kuse (potřebuju nový mobil, peníze na srpen, kdy přiletí R. a už taky bohužel love na Vánoce). Ostříhala jsem si nehty a zítra si nechám zkrátit vlasy. Adolfovi jsem vůbec nechyběla, darebákovi! Kámošce jsem v Amsterdamu koupila klíčenku, kterou si poručila a taky ještě propisku, stejně jako otcovi a matce. R. jsem koupila klíčenku s GOT, aby nepřišel zkrátka. On mi koupil parádní kabelu, sluneční brýle a taky propisku (těch totiž není nikdy dost). Od jeho matky jsem pak ještě dostala náhrdelník s parfémovou kuličkou (použitý parfém z ní voní 24h) a od babičky společné fotky s R., dekorační motivující kameny a pohled. Zkrátka jako vždy mě ostatní rozmazlují jako malého spratka :)

Z celkové radosti, jak mám semestr za sebou a vydělávání prachů před sebou, jsem svému R. pořídila sportovní kabelku, do které mu taky vložím nějakou tu čokoládu, dopis a malé přání (to přání už viděl, protože si ho, zmetek, vyškemral ukázat, když viděl, jak se s něčím patlu... ale o zbytku neví). To bude koukat, až mu dorazí balík :) Už totiž jak poprvé přiletěl do ČR, tak nějakou kabelku potřeboval a pořád si ještě nic nepořídil a půjčoval si moji. No a matka! Matka si konečně našla práci, v obchodě ji přijali a zítra jde podepsat smlouvu, jupí! Konečně vypadne z baráku, i když jen pár metrů odtud a na kratší směny. Je mi úplně jedno, že budu muset dělat doma více práce, hlavně, když budu pěkně sama v klídečku. To je totiž zásadní. Chcete, abych něco dělala? Tak vypadněte :)) Tohle léto vypadá zatím ideálně! :)

Ještě poslední poznámka - poslední dobou mám samé blbé sny. Takové poloviční noční můry. A hlavně také pořád něco, co se týče založení rodiny - už asi třikrát se mi zdálo o svatbě s R. (a vždycky mi něco nevyhovovalo), také o tom, že máme spolu malého kluka... potom spousta snů o bývalých (to jsou jedny z nejhorších, protože jsem si je všechny zprotivila a je mi tedy pak špatně od žaludku) a nakonec o práci (další špatné sny, protože jsou moc reálné - jako zaspání, nestíhání apod.). Při jednom takovém snu jsem prý sebou strašně házela a šermovala rukama, nohama, tak mě R. chtěl uklidnit... No a schytal ránu do nosu a prý jsem ještě řekla ''Don´t touch me''. Byl na mně ráno pak nakvašen, protože mi nevěřil, že jsem nebyla při smyslech - přece bych mluvila česky, kdyby to bylo ze spaní, ne? Já si nicméně nic nepamatuji a kdybych ho nedejbože chtěla uhodit, tak to vážně neudělám tímhle stylem, ale tak, aby bylo jasné, že vím, co dělám :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paralelnisvet | E-mail | Web | 26. června 2015 v 19:47 | Reagovat

Mlátit lidi ze spaní, to je docela nebezpečný :D

2 podivnyptak | Web | 27. června 2015 v 12:40 | Reagovat

Ahoj, děkuji Ti za Tvá slova u mého článku, vážím si podpory.

3 ukradenaslova | Web | 27. června 2015 v 23:58 | Reagovat

[1]: Běžná rutina :-D

[2]: To bylo nejmenší, co jsem mohla udělat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama