Neděle 3.5.2015

3. května 2015 v 22:10 | Lesní tráva |  Jaro 2015
22:00 Tak. Po odmlce trvající několik týdnů jsem zase našla chuť vypsat se. Gel zafungoval, moje tělo je o kapičku zdravější. Vtipné především je, že těch 10 dní, co jsem tady měla R., jsme pravidelně po trochách jedli, chodili brzo spát a brzo vstávali, dostatečně pili, hodně chodili a později i sexovali... mě přivedlo k vyšší váze. A jakmile odjel a já přešla ke svým šíleným nepravidelným režimům s nezdravým, nevyváženým jídlem a nicneděláním křižovaném univerzitou, začala jsem zase hubnout k normálu. Zdravým stylem k větší obezitě, fakt. Školu jakš takš doháním, za 2 týdny už mě čekají první zkoušky. Práce pořád téměř nic. Zato ale začalo MS v hokeji, které jsem minulý rok vynechala kvůli tomu, že mi nevyhovovaly změny v obsazení naší reprezentace. Tenhle rok jsem nicméně usoudila, že si budu muset zvyknout, navíc v Růžu vkládám velké naděje, Hadamczika jsem odjakživa nemusela.

A teď k těm deseti dnům s R. Očekávaně jsme si oba padli do oka. Co do oka, přímo do postele :)) Je můj a já jsem jeho a já vím, že teď je to naprosto něco jiného, než jsem kdy předtím s kýmkoliv zažila. Všechny ty dny jsem se snažila ho co nejvíc zabavit... přírodou, kulturou, památkami, vyprávěním, fotkami, lidmi, seriálem (nakazila jsem ho GoT). Vymýšlela s matkou co nejvhodnější jídla, s převahou českých a moravských. A v noci jsme se tajně plížili k sobě do postelí, abychom si pro sebe ukradli pár hodinek soukromí. To nejlepší jsem si ale schovávala na poslední společné dny o víkendu, kdy jsem měla pronajatý pokoj v penzionu ve městě. Dopadlo to dokonce ještě lépe, protože jsme nakonec skončili ve čtyřpokojovém apartmánu s krbem a masážní vanou, náš rezervovaný pokoj byl mimo provoz :) Tam jsem ho teprve... navždy změnila :) Je úžasný. Celým tím hnusným světem nezkažený, jediné, v čem si u R. přeji změnu, je jeho sebevědomí. Snažím se ho podpořit, ale občas mi z toho vyjde opak. R. je tak hodný, pozorný, rozumný, vtipný, starostlivý, pečující, roztomilý, vášnivý, obětavý... Strašně se mi líbí, přitahuje mě a jsem k němu otevřená jako k nikomu. Za těch deset dní jsme oba vyčerpali svoje finanční prostředky. Já spíše účelově za cestování, jídlo, vstupenky, penzion apod., on především za dárky. Matce koupil knihu, kterou jsme vybrali, otcovi malé čokoládové autíčko a mě pozlacené hodinky a obrovského plyšového medvěda. Blázínek. Kdykoliv jsem se mu snažila takové utrácení rozmluvit, byl smutný a pomalu i naštvaný. Já mu ze zbývajících peněz byla schopná koupit jen obyčejného medvídka v tričku s českými motivy, kterého jsem mu navoňala svým parfémem. Oba tedy spíme se svými medvědy, které jsme pojmenovali po tom druhém.

Jakmile odletěl zpět do Nizozemska, nahrál na FB fotky a uveřejnil náš vztah. Matka okamžitě prohlásila, že jsme praštění a nemá to budoucnost. Zvláštní, že jen v tomto případě jsem opravdu schopná tu budoucnost si představit. V červnu a srpnu chci za R. letět, během vánočních svátků do ledna bych ho chtěla mít u sebe doma... Všichni říkají, že spolu vypadáme moc šťastně. Dokonce jsme zjistili, že sníme o vlastnictví stejného psa - bernského salašnického. A co se týče dětí... Nijak po nich netouží, ale nevadily by mu. Což já, která vidí budoucnost bezdětně, můžu jen uvítat. Teď si neustále voláme přes Skype (momentálně hovor dlouhý již 35 hodin) a pomalu plánujeme další setkání. Znemožní mi to práci v Nizozemsku, protože jsem si nestihla vydělat na počáteční výdaje, ale bude to znamenat, že spolu strávíme více času a já budu v menším stresu, protože budu pracovat v mojí věčné fabrice v Česku. Asi jsme oba naprostí blázni :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama