Duben 2015

Neděle 12.4.2015

12. dubna 2015 v 3:17 | Lesní tráva |  Jaro 2015
3:00 Snad gel na prdel zafunguje. Jsem celá jedna chodící choroba, vážně. Hromadí se ve mě celá ta potupnost bytí člověkem. Rozpadající se zuby, lupy v mastných řídkých vlasech, kýchání a neustále vychrchlávání plic, pravděpodobné hemoroidy a občas zvláštní bolest pod pravým prsem a hromada špeku. Jsem tak odporná, až se musím smát (tak krásné je být lidský). Ještě do toho mít nějaké pořádné drámo, chlast a drogy, intelektuální styl a psaní a můžu se stát ženským Bukowskim. Ne, i na to bych byla moc velká nula. Sežrala jsem dárek pro kamarádku, svedu to na otce. Nevím, jestli jsem to udělala více kvůli svému obžerství, nebo kvůli pocitu, že ona si ho nezaslouží. Co se týče školy, tak je všechno v análu. Sice jsem vytvořila prezentaci a k ní anotaci, ale na hodinu jsem nedošla. Byla jsem už v noci moc unavená a zoufalá na to, abych se učila přednášet. Když už jsem ve fázi, že nemůžu mluvit sama ani o samotě a nacvičovat, tak je zle. Nemohla jsem mluvit před lidmi a teď už prezentaci neodvedu ani v prázdné místnosti. Profesorce jsem napsala, že jsem zaspala (haha). Ještě mi neodepsala. Což se ani trochu nedivím, protože mě se málokdy stane, že mi někdo odepíše, nebo zvedne telefon. Jako by zkrátka celý svět byl vážně proti mě. Tak ať, budu proti světu. Dokud mám někoho, jako je R., který mě z nepochopitelného důvodu zbožňuje (však uvidíme, co bude říkat v pátek, až přiletí), tak se dá žít. Přežívat. Potřebuji jít do mateřské školy na pozorování a do MŠ ve vesnici jsem se nedovolala a mail ovšem taky nic. Hoří mi termín, příští pondělí. Takže jsem mailovala do školky, kde chodí neteř. Nejprve mě ředitelka pořádala o CV a pak o doporučení od univerzity. Dělá si prdel? Kde ho mám asi přes víkend sehnat? Napsala jsem jeden zoufalý email profesorce, která nám tuhle pičovinu zadala, ale určitě mi včas neodepíše a když ano, tak mi doporučení nedá (protože žádný takový kraviny u nás neexistují). Nakonec asi budu tedy muset zítra naklusat do MŠ ve vesnici a zkusit to uhrát tam. Měla bych taky odeslat formulář k diplomové práci, vypracovat analýzu ŠVP, vyhodnotit náslech v ekologickém centru, dokončit skupinový úkol v metodách. Všude mi hoří termíny a já se jen válím, tloustnu a nesnáším se. Jsem přesně ten typ hovada, který by měl vymřít, protože jsem naprosto neschopná a zbytečná. A to se nelituji, říkám to na rovinu s odporem, který k sobě cítím. A můžu stokrát R. říkat, jak špatná jsem, on mi to nebere. Nevím, jestli za to mám být ráda, nebo naopak...

Úterý 7.4.2015

7. dubna 2015 v 2:44 | Lesní tráva |  Jaro 2015
2:30 Příští týden tu mám svého nizozemského přítele (dále jen R). Dopis ode mně tehdy dostal už ve středu a reakce byla super, byl překvapený a dojatý. Nechtěla jsem, aby ten dopis bral jako povinnost odepsání, ale nakonec také něco napsal. Jenže bohužel to zatím nedošlo a nevíme proč, tak snad třeba dnes. Na power jógu jsme se s kamarádkou vyflákly. Kniha od Kinga došla a já se už do ní spokojeně ponořila. Mám shit load of work, co se týče univerzity, a fucking none work ve fabrice. Může to být také tím, že jsem ještě neabsolvovala povinnou prohlídku u závodního doktora. Ne že bych tam nebyla. Už jsem tam jednou byla, před dvěma týdny, asi hodinu po otevíračce. Jak to vypadalo? V pidi čekárně 10 lidí, kteří obsadili všechny židle, na chodbě dalších 10. Odporně to tam smrdělo i vypadalo. Až jsem si ve svém kabátě, nových polobotkách a s noťasem v tašce přes rameno připadala fancy (Odbočka - vím, že někteří lidi nesnáší, když někdo míchá jazyky dohromady. Jenže mě zkrátka některá slova připadají výstižná v jiných jazycích, nevidím to jako vychloubání nebo předvádění se nebo jakýkoliv přetvařování, už jsem taková. Miluji češtinu a angličtinu, mám ráda i další jazyky a denně teď používám snad víc angličtinu a už to má dopady ;).)

Řada lidí se vůbec nehýbala a stará protivná páchnoucí rašple (sestřička) vyjádřila nelibost nad tím, jak přibývají lidi. Počkala jsem chvíli, jak dlouho jim bude trvat prohlídka jednoho člověka a vida, že čekání nebere konce, odebrala jsem se z toho hnusu pryč na vzduch. Od té doby jsem si čas nenašla a neustále se snažím donutit se tam znovu jet. Agentura si očividně zaplatila toho nejlevnějšího závodního doktora, hnus. Minule to byl cizinec přímo v jejich kanceláři, nicméně aspoň vypadal slušně a zkušeně, zatímco ta hnusná budova a sestřička... K zubařovi jsem stále nepáchla, musím už vážně jít, po tom, co R odjede. No, minimálně jsem byla u gynekologa (vážně závidím těm holkám, které nebolí preventivní prohlídka... a vážně to není tím, že bych byla nemocná, nebo on by nebyl šetrný, ptala jsem se jiných slečen, které k němu chodí... nejspíš jsem hypochondr :( ). Ten mi mimochodem řekl, že věci jako hemoroidy mám řešit se svým obvodním lékařem (ano, mám na ně podezření a ne, k obvoďákovi zatím nejdu, protože je kretén - objednala jsem si pár věcí z lékárny přes internet, mezitím i mast na uvedený problém a pokud nepomůže, teprve potom tam půjdu). Se všemi svými medicínskými problémy si vážně připadám jako stará hypochondrická paní. Pokud se dožiju stáří, budu opravdu příšerná.