Listopad 2014

Středa 26.11.2014

26. listopadu 2014 v 1:44 | Lesní tráva |  Podzim 2014
1:00 Cože jsem to říkala o prvním testu? Že si můžu oddechnout? Hovno tak, já ho nedala :-D Teleteleteletele. Nejdřív budu psát druhou část a pokud i tu podělám, budu muset opravovat oboje. Áááách jo. V neděli o půlnoci jsem si všimla, že v pondělí večer mám zkoušku. Dost vtipné, vyděsila jsem se a nešla v pondělí na přednášky a připravovala jsem se na test. Ten jsem nakonec těsně dala, juch. Tím se mi obnovila motivace do učiva, protože konečně jsem něco neposrala.
Pro změnu jsem ale zase trošku přibrala. Přítel byl poprvé na návštěvě u nás. Rodičům se celkem zalíbil, ale já bych ho za některé věci nejraději přiškrtila. Jako za to, že pořád mlel hubou, ponejvíce o sobě, vychloubal se, pátý přes devátý, nepouštěl ke slovu. Kolikrát se vychloubal i věcmi, které jsou spíše ke studu. Zfackovat jsem ho měla. Ale co už. Dělala jsem kuřecí maso naložené v zázvoru a rodiče to málem ani nesnědli. Nevděčníci, mě to chutnalo. A taky jsem do skleniček nakrájela zázvor s limetkami, citronem a medem. Medicínka. Dnes ji okoštuji. Pojedu s máti pomoci jí s nákupy a pak bych měla doma dělat na práci, jejíž první verzi mám odevzdávat už 7.12.!!! A to mám jen jednu kapitolu textu a ještě celou špatně. Tenhle víkend se ale pojedu odreagovat k přítelovi. V pátek jdeme na rockovou zábavu, v sobotu dopoledne mě bude učit řídit (aneb jak se já budu vztekat a on mě uklidňovat), odpoledne bych se měla sejít s jedním potencionálním kamarádem (delší dobu si píšeme, bydlí nedaleko od přítele), který je platonicky zamilovaný do zadané holky a v neděli šup na trénink šermu a večer domů. Mimochodem jsem neustále děsně nadržená. Se svým přítelem jsme totiž souložili jen jednou a jednou prokázal svou šikovnost na jiném poli a já také... A jinak je to vždy jen mazlení bez pokračování, protože u něj bývám nachcípaná a u mně je šíleně rozvrzaná postel a žádné soukromí. No a sama... Sama to nedělám, protože moje tělo se mi celkem hnusí. :((

Středa 19.11.2014

19. listopadu 2014 v 4:21 | Lesní tráva |  Podzim 2014
4:00 Vážně? Úvodní stránka blogu snad upadá propagovanými tématy čím dál víc (aneb když polemizace o přitažlivosti připínacího penisu zní ze všech možností nejinteligentněji). Nu což, jejich mínus. S mým konzultantem pořád svádím boj. Nebo spíše on svádí boj s mou blbostí, stejně jako já. Možná nakonec vyhrajeme. Budoucnost je nejistá :-D Psala jsem první test a myslím, že si můžu oddechnout. Taky jsem odevzdala ultraúkol do metodologie (který jsem totálně odflákla a následky budou určitě bolestné). Z nějakého záhadného důvodu jsem nepřibrala, i když jsem se velmi horlivě nacpávala žrádlem z Rakouska. S přítelem menší rozmíška, ale jinak je zlatíčko (ono mu taky nic jiného nezbývá). Dostala jsem další mikinu, tentokrát od přítele. Měl ji navíc a aspoň tak budu propagovat jeho šermířské zájmy. Je mi sice trochu větší, ale aspoň k ní můžu pohodlně nosit legíny. Navíc jsem u něj podruhé trávila víkend a opět jsem se nachcípla. Vzhledem k tomu, že jsem se dost nabalila, mi to začíná být krajně podezřelé a pokud se to stane i příště, už to velmi pečlivě prozkoumám a zřejmě tam přestanu jezdit :-D Konečně jsem započala s nákupy na Vánoce (původně jsem si chtěla ještě pořídit kabátek a spodní prádlo, ale to asi nechám na lednové slevy). Objednala jsem bráchovi placatku s pouzdrem na cigarety (ve skříni mám pro něj schovaný už od září ještě polštář s motorkářským motivem), ségře rádio do koupelny a masážní strojek na USB. Litr v prdeli, to bychom měli sourozence. Našim tedy hodlám pořídit nějakou obyčejnou mikrovlnku (něco, s čím budou umět zacházet a jentak se to neposere), bábi teplé papuče, akorát pro neteře ještě moc nevím, starší asi nějakou pohádkovou knížku a té mladší hračku. S přítelem si nic nedáváme, naštěstí. Nevadí mi to utrácení, ale spíš vymýšlení a balení, to je katastrofa. Zítra bych měla jet po delší době na čištění a nově i voskování aut, tak jsem zvědavá. V pátek ranní směna a v sobotu večer by přítel měl poprvé zavítat k nám domů (ááá jééé...).

Neděle 9.11.2014

9. listopadu 2014 v 22:55 | Lesní tráva |  Podzim 2014
22:30 Jsem v prdeli jak baťa se dřevákama. Prostě už tu školu teď nedávám, je toho na mně navaleného a můj konzultant je tak trochu vůl. Čekám na výplatu jako na smilování, našim z ní musím dát necelých 5 litrů za nákupy v Rakousku. Nakoupila jsem trochu žrádýlka (hnusný paprikový Pringles, další brambůrky, čokolády a datle), troje legíny, dvoje kalhoty, top, zimní bundu, kabelku a chlupaté klapky na uši. Nejvtipnější bylo, že jsem omylem koupila ještě jeden top. Zkoušela jsem si ho totiž v kabince a pak jsem ho zapomněla vyndat z věcí, které už jsem nesla na pokladnu. Fakt tele. Ten top totiž nosit nemůžu - je mi hodně volný přes břicho, ale rukávy na rukou mám úplně uplé. Vážně ten střih nechápu. 7 eur zbytečně v řiti. Na přítele jsem totálně protivná, protože mám samé starosti. Chudák to celkem kvalitně odnáší. Dávám mu denní sodu. Zároveň jsem se docela dost začala bavit s jedním známým z Anglie, Jamesem. Dokonce s ním už i mluvím na Skypu, přenesla jsem se přes moji stydlivost a strach z dělání chyb. Nemusím nakonec řešit antivir, otec ho prý zaplatí na všechny 4 počítače, které máme. Vymlouvat mu to samozřejmě nebudu, já zas platila mamce veškerou cestu do Rakouska. Kupodivu mi otec taky zaplatil mikinu. Což je hodně zvláštní, nekupuje mi ani nic k Vánocům nebo na narozeniny, ale teď se chtěl asi pochlubit, jaká jsem studentka. Lidi kolem sebe stále celkem úspěšně odháním, ale už jsem méně líná a víc se nadělám (co jiného mi taky zbývá, když mám všeho dělat tři prdele). Do soboty mám mít jeden ultra úkol do metodologie (už teď nestíhám, bude to úmorná práce), do neděle 3 normostrany (1 kapitolu) ročníkovky. Ale konzultant mi naprosto neschválil osnovu, takže jsem v pasti. Co mám sakra dělat? Příští týden už mám první zkoušku a samozřejmě, I know nothing. A nakonec, zhubla jsem, ale díky žrádýlku z Rakouska to určitě zas naberu. Om nom nom.