Neděle 8.6.2014

8. června 2014 v 2:25 | Lesní tráva |  Jaro 2014
2:20 Jé, já jsem takové tele. Většina lidí už by mě za to, co jsem v pátek zkusila, tvrdě odsoudila (ale nikdo se to nedoví, nedoví...). Vlastně i za to, co se stalo víkend předtím (a to je podle mě více nemorální a za to se opravdu hluboce stydím). Tak pěkně popořadě. Zkoušky krom jedné mám všechny za sebou, ta poslední bude ve středu. Průměr je stále 1,0, což je dost vtipné a rozhodně to o mém studiu ani trochu nevypovídá. Ve fabrice jsem hodně dlouho nebyla a ta druhá brigáda je pořád na pytel. Teď k tomu předešlému víkendu - všechno bylo fajn, byla jsem u přítele měli jsme se rádi... A z ničeho nic mi ruplo v bedně. Prostě udělal pár věcí, co se mi nelíbilo a znejistilo mě to a já jsem mu čumla do mobilu, když nebyl v místnosti. Bože, měla jsem si radši omlátit hlavu o zeď. Přiznala jsem se mu, bylo z toho drama a málem rozchod. Vážně bych pochopila, kdyby se na mě vykašlal, protože už jsem před dlouhou dobou jednou provedla něco podobného. No, jestli to udělám ještě jednou, tak jsem skončila. Tele, tele, tele.


No a tento pátek... Přítel mi řekl, že dojede, ale nakonec měl problémy v práci a z toho depku, tak šel raději do hospody s kamarádem. Já se šla ke kamarádce ostříhat (a z dlouhých vlasů téměř po pás mám skoro mikádo) a ona mi nabídla, ať jedu s ní a ještě pár lidma na akci. Měla jsem půl hodiny na rozmyšlení a nachystání, takže jsem pod tlakem stresu z rozhodování souhlasila. Tak nás kámošky brácha vzal na půl cesty a zbytek jsme došly pěšky. Pořádal to jeden místní kluk z vesnice a bylo to takové... no, jen pro zvané. Na kopečku v mini lesíku, mimo civilizaci. Velké reprobedny napojené na centrálu a noťas, a jel se tekk. Jasně, není to můj styl. Ani trochu. Ale potřebovala jsem se uvolnit a ne sedět doma a litovat se. Vzápětí holky přišly, jestli si s něma dám piko. Dobrnklo mi, že si ho občas o víkendu dávají a že to mají od určitého týpka. Zamyslela jsem se nad tím, jestli má cenu pokoušet štěstí, jestli mi to něco neudělá, jestli mě přítel nezabije, až mu to na sebe prásknu... A jestli tu noc tam bez chlastu přežiju. No, nakonec jsem si trochu šňupla. Fakt jsem to udělala. Ne, že bych tím porušovala nějaké zásady (vždycky jsem si říkala, že bych to MOŽNÁ mohla zkusit, ale tím by to taky haslo). Taky jsem věděla, že na to nenabíhá fyzická závislost a že psychická u mě rozhodně nehrozí. A zdroj byl spolehlivý a matroš vypadal ok. Ne že bych chtěla nějak obhajovat moje ztřeštěné chování, jen objasňuju mé myšlenkové pochody. A pak jsem čekala, že to bude účinkovat. A čekala... a čekala... a nic. Všichni už si to frčeli u beden. Tak po té čtvrtce, co mi koupila jedna z kámošek nic nebylo a po 3 hodinách jsem si dala ještě jednu čtvrtku, na kterou mě pozval přímo vlastník (nevím, že mám proti všem látkám takovou imunitu). Ta pořád nezabírala, tak jsem rezignovala a seděla celou dobu u ohně na šutru a jen nasakovala atmosféru.

Nakonec akce nebyla tak tajná, jak se zdálo a kolikrát se objevili (ale nakonec i zas zmizeli) lidi, kteří o tom ani neměli vědět. Naštěstí jsem se tak dostala k tomu, že jsem si zaplatila 4 lahváče. Jeden jsem musela darovat holkám a ty tři jsem do sebe hodila jako nic. A pak už těžko říct, jestli to bylo tím pikem, nebo tím, jak jsem do sebe hrkla piva, ale byla jsem strašně ukecaná a sdílná. Tipovala bych to spíš na pivo, protože alkohol na mě působí naopak hodně. Vysypala jsem prostě známým, že na mě docela serou a že to docela mrzí a tak. A jiný věci, ale většinou jsem se snažila kecat spíš o pozitivních věcech, proč si kazit náladu... Pár nás zůstalo na místě až do 6 do rána. Jen jedno auto a jeden řidič. Tak musel jet 2x. Jednou odvezl pořadatele i s všemi jeho věcmi (mistrovsky provedený tetris ve skládání věcí do auta). A pak jsme jeli my. Jenže byl trochu problém - bylo nás 5. Tak jeden kluk šel dopředu (nevím, proč on, když byl nejhubenější) a jeden kluk a 2 holky si sedly dozadu (kluk oplácaný, jedna holka vyžraná, druhá ještě vyžranější) a já, taky taková tlustota, jsem si na nich lehla. Šílenství. Malý autíčko, já tam ležím vzadu přes 3 lidi, co se tam sotva samotní nacpali, celá skrčená, ruce uvězněný pod sebou, nohy skrčený ke stropu, abych je nestrkala z okna. Ti ve vesnici, co to viděli, museli asi umřít smíchy. Hlavy jsme měli všichni schovaný (a řidiče nikoho neznal), jen bylo vidět trochu těla... No, moje tělo totálně, hlavně ty nohy v legínách a teniskách :-D A zrovna mi měla napilno volat matka. Hovor se ovšem přijmout nemohla, tak jsem jí zavolala po té jízdě, kdy jsem se hurónsky smála. Skvělý moment taky byl, když jsme tak seděli po té jízdě v 7 ráno na plácku kousek od kostela a přijel tam nějaký chlap a ptal se nás, co tam takhle ráno mládež dělá. Odvětili jsme, že zabíjíme čas a šli na louku. Vyvalili jsme se ještě na 2 hodinky do trávy a odpočívali na slunku a jak začalo připalovat, šli jsme už domů po svých.

Abych to shrnula - jsem celá doštípaná od komárů, nadýchaná kouře z ohně a cigaret, zadek mám dvojitý a napuchlý z toho sezení na kameni a přes jedno koleno mám kvalitního monokla. Jediný opravdový dopad, co na mě teď piko má, je to, že se nemůžu pořádně vyspat. Spala jsem 3 hodiny po tom, co jsem došla a 2 hodiny teď v noci. Po tomhle článku zkusím zas zalehnout. Přítelovi jsem se samozřejmě nabonzovala a byl tyjátr. Prý že jsem feťačka atd. atd. Nakonec se ale uklidnil a řekl, že tvrdá droga naposled, pokud s ním chci být (já stejně piko znovu nechci ani náhodou a všechno zkoušet taky nemusím). Kdybych věděla předem, že si to dám, tak mu o tom řeknu, on by mi to zakázal a byl by klid. Nebo taky kdyby za mnou dojel, nestalo by se to. Ale holt, bylo co bylo a už to nikdy nebude :) Naštěstí v důležitých věcech dokážu být zásadová. Proč platit prachy za něco, co skoro nic nedělá a ještě je to nebezpečná sračka, když se můžu opít za pár? A takové houbičky taky dělaly jiné divy například :) A stejně neholduju ničemu z toho. Feel free to judge me.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama