Červen 2014

Čtvrtek 26.6.2014

26. června 2014 v 3:50 | Lesní tráva |  Léto 2014
3:15 Dům mi dělá naschvály. Takhle v noci nejdřív začne dělat divné zvuky záchod, hned potom bojler. Pak přestane téct voda a osvěžovač sepne přesně v tu chvíli, když jdu kolem. No jo, asi má dům taky období krize, jako já. S přítelem je to na nic, s prací taky (takže i s penězi), v rodině je to na hovno a i chudák Adolf má problémy. Ale asi všechno postupně, ne?

Tak ve čtvrtek jsem byla na Diamond Race a slušně jsem si vydělala. Kilo na hodinu, proč ne. Přitom jsem se postarala jen o pár aut a to jen částečně. Vyjeli jsme v 11 a vrátila jsem se kolem sedmé večer a dostala 6 kil. Spálila jsem si ruce a na nohách oblasti za kolenem (???). Od té doby se mi skrz auta šéf neozval a ve fabrice taky NIC NENÍ. Takže žádná výplata nebude, mám jen schovaná 4 kila na prášky a bonboniéru pro mamku a drobáky v prasátku (tam budou tak 3 kila, řekla bych). V prdeli to je. Alespoň jsem si ale stihla na léto koupit boty a kraťasy, takže letos jsem na ta vedra připravená. U přítele jsem byla teď dva víkendy a oba byly na hovno. Ten první byl totiž nemocný, jak už jsem psala, a v ten druhý jsme se prostě nějak to... hádali... No nebylo to ani hádání, ale takový věčný stav neshody a protivnosti, obviňování, zklamání a tak. Už mi to vážně leze na mozek. Pozitivní je, že se přítel konečně objednal na operaci, pravděpodobně mu vyjmou krční mandle, aby už nechytal ty hnusné angíny. Vážně, nedokážu si představit horší angínu, než mívá on. Nevím, jak naši situaci vyřešit. To je tak, když se najdou dva ublížení paličáci se svou pravdou. Teď spolu téměř vůbec nekomunikujeme a celkem mi přijde.... nevhodné, že se vůbec nezajímá, jestli nemám nějaké problémy. Ale to jen z principu, protože stejně vždy všechno řeším sama a nepotřebuji moc podpory.

Úterý 17.6.2014

17. června 2014 v 16:36 | Lesní tráva |  Jaro 2014
16:30 Zkoušky jsou za mnou. Poslední jsem měla za C, takže s průměrem 1,3 se necítím jako nějaká extra šprtka. Prázdnota, prázdnota, prázdnota. O víkendu jsem byla u přítele, ale ten chytl hnusnou angínu (horečky, zimnice, zvracení, dávení, kašel). Byla jsem teda s ním zavřená v pokoji, toužící po čokoládě, nebo aspoň po něčem sladkém (což se u nich doma skoro nikdy nevyskytuje). V neděli dopoledne jel s matkou na pohotovost a já jela vyčerpaná domů. Škoda, že jsem se tak zrovna ten víkend fintila. Nalakované nehty na rukách i nohou, páskové boty na podpatku, sukně, krajkovaná halenka s výstřihem, krajkové prádlo... No co už, aspoň jsem se líbila, když už nic. Kamarádka má velkou chuť na lysohlávky, ale ty teď nemůžu nikde sehnat. Musíme počkat na sezónu. Už se se mnou lidi začali celkem víc bavit (a co jim taky jiného zbývá, když na ně tlačím :D). Poslední díl série GOT. Ach jo. Můj život je k ničemu :-D Mám obavy ze čtvrtka. Mám na práci čištění aut na Diamond Race a asi na to budou koukat lidi. Hodně lidí. Šéf si mě navíc přidal na FB a zaslal mi postupy a také bodování brigádníků! Funguje to stejně jako u řidičů, akorát že s 6 body letíš ven. Nechybovat, nechybovat a být rychlý. 30 minut a makej. Píčovina. Nevím, jestli bych měla odejít, nebo bych byla raději, aby mě vyhodil. Stejně je to na hovno placený a já tam umírám. Posledně jsem se pekla na slunci od 11 do 4 a dostala za to 2 kila. Spálila jsem si záda a v jedné chvíli málem omdlela. Ale potřebuji peníze, tudíž zůstávám. A Adolf má dnes svátek! Za to mu zítra koupím nějakou dobrůtku, protože jedeme s rodiči na nákupy. Potřebuji kraťasy a tenisky. Nutně.

Blíží se krojované hody, takže se u nás pořád uklízí. Na mě opět zbývají vrata. Dnes po šesté hodině. Vážně se mi teda chce. Ve fabrice nechcou teď vůbec brigádníky, hajzlové. Člověk má dvě brigády a stejně nic nedělá. Přítel půjde na operaci s mandlemi, tenhle víkend teda asi nic. Hmch :( Nesnáším hody.

Neděle 8.6.2014

8. června 2014 v 2:25 | Lesní tráva |  Jaro 2014
2:20 Jé, já jsem takové tele. Většina lidí už by mě za to, co jsem v pátek zkusila, tvrdě odsoudila (ale nikdo se to nedoví, nedoví...). Vlastně i za to, co se stalo víkend předtím (a to je podle mě více nemorální a za to se opravdu hluboce stydím). Tak pěkně popořadě. Zkoušky krom jedné mám všechny za sebou, ta poslední bude ve středu. Průměr je stále 1,0, což je dost vtipné a rozhodně to o mém studiu ani trochu nevypovídá. Ve fabrice jsem hodně dlouho nebyla a ta druhá brigáda je pořád na pytel. Teď k tomu předešlému víkendu - všechno bylo fajn, byla jsem u přítele měli jsme se rádi... A z ničeho nic mi ruplo v bedně. Prostě udělal pár věcí, co se mi nelíbilo a znejistilo mě to a já jsem mu čumla do mobilu, když nebyl v místnosti. Bože, měla jsem si radši omlátit hlavu o zeď. Přiznala jsem se mu, bylo z toho drama a málem rozchod. Vážně bych pochopila, kdyby se na mě vykašlal, protože už jsem před dlouhou dobou jednou provedla něco podobného. No, jestli to udělám ještě jednou, tak jsem skončila. Tele, tele, tele.