Sobota 24.5.2014

24. května 2014 v 17:07 | Lesní tráva |  Jaro 2014
17:00 Nikdy jsem neudělala zápis v pátek. Zvláštní? Po dlouhé době jsem si našla chvíli na zaznamenání nějakých těch keců, abych se pak mé budoucí já mohlo chytat za hlavu. Zkoušky nyní paradoxně zvládám napoprvé a pokud jsou klasifikovány, mám A. Ještě mě čekají dvě, plus esej a test, což bych měla zvládnout tento víkend!!! Škoda jen, že jsem si jistá o poklesu svého průměru a nakonec to na stípko nebude (ale já si ho stejně nezasloužím). S přítelem to celkem jde, ale 2 týdny jsme nebyli spolu - 1 týden jsem měla moc učení a teď je nějaký nemocinkaný. Začala jsem s druhou brigádou a je to pěkná fuška, práce ve fabrice je jednoduší a vychazí i finančně celkem lépe. Navíc, leštění aut kolem poledne mi sice teď přivodí max. spálení a lehčí úpal, ale jak to asi budu zvládat uprostřed léta? Nejsem sebevrah. A vždy na mě vychází interiéry, protože jsem drobnější a holka (exteriéry šudlí kluk a zaměstnavatel). Interiéry jsou mnohem větší zabíračka a je z toho jen pětka navíc. Matka i otec mi tuto brigádu vymlouvají, ale proč bych je měla poslouchat - dají mi snad oni peníze, které potřebuji? Seženou mi snad lepší práci? Ne. Takže dokud budu moct, vydržím tam.


Adolf začal dělat v terárku moc velký bordel. Navykl si všude roztáhat seno ze seníku. Pak to samozřejmě pokálí a smrdí to. Začal smrdět i on, takže jsem koupila šampón a po 3 měsících jsem se odhodlala ho poprvé vykoupat. Nejdřív jsem ho rozčesávala, čímž vyšlo najevo, že je to příšerný hypochondr, jako ostatně spousta chlapů (jen se mi to maličko zaseklo a už kvičel na celé kolo - UUUU! uuuUUU! u-u-u-u!!! Pak jsem mu odstřihávala dredík na bříšku, což byl ovšem boj, protože nesnáší jakékoliv odhalování bříška, nota bene aby snad ležel na zádech, to je nemyslitelné. Potom už nadešel čas koupele. Starými kalhotkami jsem vyložila umyvadlo, aby se mu tam nesmekaly nožičky a nebláznil a pustila na něj vodu, mytí šlo celkem v pohodě. Pak jsem ho zabalila do ručníku a předala matce, aby jej předsušila. Já šla vyčistit terárko. Následovalo fénování, o které se postarala matka. Teprve až bříško jsem mu fénovala já a on, ovšem úžasně vychovaný, vystrčil pindíka a vyčural se do ručníku. Nice job. Abych to shrnula - Adolf teď smrdí jako umytý pes a zakládá nové hnojisko v terárku se svým senem a výkaly.

Blíží se náš zápas s Finskem a já se nemůžu dočkat. Sledovala jsem všechny naše zápasy a i některé cizí a pročítám si weby, prostě to žeru. Měli bychom vyhrát, pokud se na nás nepřilepí smůla (nebo špatní rozhodčí, haha). Poslední věc, co mám na srdci, je dopis pro mé budoucí třicetileté já. Ten nápad jsem poprvé viděla v HIMYM a celkem se mi zamlouvá, takže here we go:

Milá třicítko, necítíš se už trochu staře? Přinejmenším by se ti měl brzy zvýšit sexuální apetit, tak doufám, že ho udržíš na uzdě. Celkem nezáleží na tom, jestli jsi sama, nebo někoho máš, či dokonce je v tom i dítě, ale hlavně musíš bydlet ve svém! Raději bych tedy byla, kdybys měla nějaký pohodlný byt nebo mini baráček a nějakého psa (bernský salašnický, Seth, pamatuješ?) Prosím tě, jestli vážíš víc jak 80 kilo, tak s tím vážně něco dělej. Doopravdy to není ok, vlastně si přeju, abys vážila tak 65 kilo. Můžeš to pro mě udělat? Snad také občas navštěvuješ rodinu a ona tebe. Ale hlavně přiměřeně! Často uklízej. Víš, jak jsou tví rodiče kritičtí a vždy po návštěvách sourozenců pomlouvají... Nedej jim k tomu důvod. Choď na procházky. Hlavně prosím tě, vař. Víc než tvé minulé já. A více zpívej a bav se s lidmi. Pokud máš dítě, tak... no, to je těžký. Máš sklon být cholerická pedantka, takže se snaž nevyšilovat, nebýt agresivní a sprostá a prostě někdy vypni a buď pohodářka, nechceš mít traumatizované dítě.


Pochybuji, že máš zaměstnání, které by tě naplňovalo... Tak snad je aspoň slušně placené a nejsi z toho příliš vystresovaná. Mohla bys být alespoň Mgr. a mít za sebou nějaké zkušenosti v zahraničí, to by bylo moc fajn. Pokud tomu tak není, tak to koukej do 35 stihnout. Nejhlavnější je, abys byla šťastná a s někým to sdílela. Pokud máš chlapa, kterého jen snášíš, tak ho opusť, ať se děje, co se děje. To samé platí i pro holky! Mohla bys mít teda ujasněné, jestli jsi heterosexuální, nebo co vlastně jsi. Uvědom si, že se nesmíš nechat strhnout okolními předsudky a ustálenými pořádky. Jen se nikdy nesniž k lacinosti a dramatům. Nebuď závislá na počítači (televize se neobávám, ta tě nikdy nelákala) a raději choď do přírody, klidně i sama. Hlavně za zvířaty, to je tvoje láska. Jediné, na co můžeš v tv koukat, jsou dokumenty, MS v ledním hokeji a krasobruslení, občas možná koňské drezury apod. Zkus se mít ráda. Já tě mám ráda, moc. Tvoje minulé já ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama