Úterý 18.3.2014

18. března 2014 v 4:06 | Lesní tráva |  Zima 2013-2014
4:00 Tak jsem měla kapku pauzu od psaní, protože se toho zas tak moc nedělo. Volejbal už mě začal mnohem víc bavit, než mě ničit. Adolf je zkrátka neustále úžasný. Měla jsem trochu nahnáno s odborným projevem, který jsem měla dnes přednést, ale naštěstí je profesor pořád nemocný, takže až za týden :) Vůbec netuším, o čem mám JÁ 10 minut odborně vykládat a ještě tak, aby to zaujalo další pošetilce, kteří se dali na rétoriku. Pořád nemám kreditku. Byla jsem krátce nemocná, tak jak to umím. Když onemocním, žádné dlouhé léčení, ležím max 2 dny a pak už zase vše dělám, jako dřív. Prostě už jsem taková nátura.

Minulý týden v angličtině došlo na téma bojkot, aktivisté apod. Uvědomila jsem si, že vlastně jsem aktivistka. Byla jsem na punkovém festu proti rasismu. Na facebooku podporuji stránky proti předsudkům. Bojkotuji fast foody, restaurace se špatnou obsluhou, kavárny, kde vám k espressu nedonesou vodu. Bojkotuji firmy, o kterých si myslím, že nabízejí produkty testované na zvířatech. Pokud na to zrovna mám, kupuji bio produkty. Nekupuji si věci u Vietnamců (ne že bych se pak cítila jako socka, ale nemíním podporovat jejich možné nelegální skryté obchody, např. s marihuanou a nechci šmejdy) - raději si koupím něco českého (a ještě líp, moravského). Všeobecně dávám přednost českým produktům, pokud na to mám finančně a nejsou to šmejdy. Chodím k volbám. Mám odpor k válkám. Snažím se nestrkat prachy nadnárodním korporacím. Účastním se diskuzí o týrání zvířat. No a kdo ví co ještě, raději jdu spát! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 James | Web | 18. března 2014 v 5:41 | Reagovat

Finally, an article. Už jsem si říkal žes snad umřela.
Všechno je to dobrý, ale nepamatuju se že by kdy facebookový stránky něco změnily. :D Furt je to jen samý "1 like = 1 respekt! poďte lidi, kolik tomu týpkovi dáme respektu????" nebo "1 like = 1 facka!!!" a podobný zasraný píčoviny.

2 ukradenaslova | Web | 24. března 2014 v 23:53 | Reagovat

[1]: Jó, ty zasraný píčoviny jdou mimo mě. Já se orientuji na workshopy, dotazníky, akce proti/pro něco apod. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama