Pondělí 31.3.2014

31. března 2014 v 18:07 | Lesní tráva |  Jaro 2014
17:00 Jsem kriminálnice. Nikdy jsem si nemyslela, že k tomu dojde, nicméně se teď tak cítím. Matce došel email o protizákonném sdílení dat (konkrétně jeden film patřící Paramount Pictures). Samozřejmě v tom matka byla nevinně - to já jsem si dovolila ten film stáhnout a pak ho zapomněla smazat, aby nedošlo k peer-to-peer. Zajímavé, před rokem jsem ani nevěděla, jak torrenty fungují, stahovala a vůbec to neřešila. Jakmile jsem zjistila, jak to funguje, okamžitě jsem soubory mazala. A teprve teď jim to cvrnklo o nos. Fuj! Na torrenty hodně dlouho nepomyslím. Jasně, jsem kráva zlodějská, je mi to jasný. Jsou horší lidi. Hroší lidi.

Na klidnější notu - měla jsem dnes v angličtině projev. Byl to první projev, který sklidil potlesk. Asi poprvé jsem se po projevu cítila dobře. Byla jsem nervní - projev i s prezentací jsem vytvořila během tří hodin včera večer a několikrát jsem si to prošla a přeříkala. Na mě to byl opravdu obdivuhodný výkon a posluchači byli očividně taky impressed. Prý se jim líbil můj oční kontakt, způsob přednášení (výslovnost, dynamika) i prezentace. Konečně něco na moje churavé ego. Volejbal klasika, přítel klasika - záhul od trenéra a výčitky od přítele. Jo a prý jestli budeme spolu někdy bydlet, tak odmítá chodit kouřit ven, ale bude kouřit v baráku. Upřímně, tohle mi připadá jako naprostá kreténská bezohlednost. Děti prý nechce, takže jim by neškodil. Pchá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 James | Web | 1. dubna 2014 v 19:04 | Reagovat

Whouuuu. Nenapadlo by mě, že tohle se může stát. Každopádně, já jsem si ještě před tím, než jsem torrent začal používat, zjistil jak to funguje, a filmy po stažení okamžitě mažu.
Kdybys šla do basy, řekni, přinesu ti pistoli zapečenou v hamburgeru.
A nemůžu si pomoct, tvýho přítele si představuju jako vynervovanýho cvalíka, kterej je 7 dní v tejdnu nabroušenej jak skalpel.

2 ukradenaslova | Web | 1. dubna 2014 v 21:21 | Reagovat

[1]: V pohodě, já bych si ráda v base stihla všechny věci, které ve své rutině nestíhám - napsala bych knihu, konečně bych zhubla... atd. atd :D Přítel je jen velmi lehce oplácaný, ale nabroušený občas je. Spíš já jsem taková vynervovaná cvalíková protiva, protože je toho na mě pořád moc, pak si to vyleju na něm, on si zas na mě vyleje to svoje žárlení a nedostatek masírování jeho ega, a je to :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama