Neděle 2.2.2014

2. února 2014 v 22:10 | Lesní tráva |  Zima 2013-2014
21:00 V pátek odpoledne jsem odjela ke svému příteli. Tam jsem se dozvěděla, že zkoušku z latiny jsem dala, takže oficiálně jsem bohyní prokrastinace. Pořád nechápu, že jsem zcela bez úhony prolezla do druhého semestru, a stejně tak podepsala dohodu s další agenturou (která ale bude horší než předešlá, protože jsem se od nich dozvěděla úplný hovnec, co se organizačních plánů týče). Večer jsem šla s přítelovými kamarády do klubu, trochu jsme se přiopili a kolem jedné jsme mířili domů, já s kečupovou bundou díky půlnočnímu párku v rohlíku (typické).


Sobota - nic se neděje. Koukli jsme se na začátek Ender´s Game (shit). A objevili velmi zajímavý vir, který se usídlil v jeho notebooku - CoinMiner. Vážně, s tímhle vychcánkem nechce mít nikdo nic společného. Aneb jak si někdo na účet výkonu vašeho pc vydělává podělané bitcoiny, které mohl vymyslet jen nějaký přizdisráč s nulovou inteligencí. No nenasralo by vás to, kdybyste věděli, že každou minutu vás někdo okrádá, procesor se vytěžuje na 100% a jde do hajzlu a vy s tím horkotežko něco uděláte?


Neděle - jak někdo narazil na můj blog? Zvláštní. Do středy mám klid, musím pouklízet barák, dát se do kupy a středa-pátek mám ranní směny, takže budu naprosto mrtvá. Naprosto také nechápu naši rychlou rotu, která není schopná trochu krotit tu ledovku všude kolem. Mám obavy, že po těch několika letech bez pádu sebou řádně seknu o zem.

22:00 Tak jsem se chvíli sekla na Coraabii, což bývala má oblíbená online hra, ale už tam chodím jen málokdy a jen na pokec, protože holky jsou tam ''nedostatkové zboží''. Teď zahájím obvyklé prolézání internetu, přičemž je vyloučena jakákoliv produktivní činnost. Po půlnoci matka napačká svých 6 účtů na shakes and fidget, takže půjdu na pc vesele manipulovat se simíky a podobně se bavit do ranních hodin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 James | Web | 3. února 2014 v 19:47 | Reagovat

(hovnec - hoven ranec?)
Seriously, tvůj přítel zní trochu jako Bad Luck Brian.
Jo, narazil jsem na tvůj blog (pokud tím myslíš mě. hlasy mejch vrtvejch prarodičů v mý hlavě říkaj že jo), páč jsi pravděpodobně někde nechala komentář. Pozor na zanechávání stop..

2 ukradenaslova | Web | 3. února 2014 v 20:00 | Reagovat

[1]: To je pravda, na to jsem nepomyslela. Každopádně dokud na stopu nenarazí nikdo z okolí, je to v klídku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama