Neděle 16.2.2014

16. února 2014 v 2:23 | Lesní tráva |  Zima 2013-2014
2:00 Babiččina oslava je za mnou, jupí. Nemám ráda rodinné oslavy. Proč? Povinná socializace se členy rodiny, především s těmi vzdálenějšími. Přítomnost uřvaných a nekontrolovatelných dětí. Příliš mnoho jídla. Příliš mnoho alkoholu. Příliš mnoho hudby, řečí a zvuků. Nucení do fotografování a tance (ke kterému mě ovšem nedostali). Vydýchaný vzduch. Žádná možnost úniku. Přetřásání všech různých osob, včetně mne. Uznávám, ze začátku jsem se celkem bavila, protože jsem se dobře naobědvala (cha, klidně jsem si mohla dát poloviční porci, víc jsem do sebe nedostala), dala si turka a pár pivek a bylo mi vesele. Snažila jsem se být nenápadná a nevyváděla jsem skopičiny jako většina rodiny (především bratr je komiků a bláznů král). Jenže kolem šesté hodiny při začátku hokejového zápasu alkohol vyprchal a už jsem zkrátka měla všeho po krk. Jaksi jsem nechápala to čecháčství, kdy do sebe každý nacpe co nejvíce jídla a co nejvíc toho vypije, protože je to téměř zadarmo. Naprosto mi to zkazilo chuť. Sama jsem měla poloviční oběd, 3 mini zákusky, 2 jednohubky, pár piv a limonád (za 10 hodin). Stejně jsem tam vydržela až do 10. hodiny večerní, kdy se konečně všichni uráčili sbalit, zaplatit a odjet domů. Nechtěla jsem nikoho obtěžovat s tím, aby vezl domů jen mě. Necelé 2 hodiny jsem strávila v zimě venku, protože jsem chtěla dýchat a mít klid. A taky jsem kapku doufala, že někdo z těch zbylých 19 lidí si všimne, že tam nejsem a bude se o mě někdo zajímat. Naivní.


Ve čtvrtek jsem odeslala přítelovi dopis. Se dvěma fotkami partií, které si na mém těle nejvíc oblíbil. Nechápu tu logiku, kdy on mi odeslal pozdě odpoledne ve středu dopis a mě došel ve čtvrtek ráno, když můj dopis ze čtvrtka odpoledne mu v pátek nedorazil :( Bad luck. Tak reakce se dočkám až v pondělí, no. On mi poslal dopis o velikost 2xA4, popsaný tím, co vše pro něho znamenám, od doby, co jsme se potkali. Samozřejmě jsem ho směla otevřít až v pátek, takže oproti těm dvěma aktům je to trochu bizarní. Nevím jistě, jestli to teda ocení (i když by měl, jako každý nadrženec). Ale asi by očekával nějaké podobné vylévání srdéčka, ne? Stejně řekl, že jak mě zná, vypadne na něj z dopisu max. jedna věta a nějaký dáreček (vystihl mě, šupák, přesně tak to je). Minule jsem mu naprosto nečekaně poslala origami jestřába s jeho přezdívkou a v něm byl vložený lísteček, kde bylo napsáno: Because poems and airplanes are too mainstream. A z druhé strany obtisklé rty rtěnkou. Taky velkou nálepku s nápisem: YOUR BAND SUCKS, kterou má teď na noťasu, který už mimochodem funguje (a cáloval za to 1500, navíc přes známé).


Zítra už začínám nový semestr. Já NECHCI! Nebaví mě to, ale na druhou stranu prostě nejsem k ničemu moc dobrá, takže co už mi zbývá. Alespoň zas budu chodit mezi lidi. Plus jsem si udělala radost na bazaru knih - jeden kluk mi prodal knížku od Bukowskiho za 5 pětek. Jdu si pro ni tento týden, jupí podruhé! Už jen zbývá zmínit zajímavý test osobnosti zdarma na této stránce: ZAROHEM. Můj výsledek je: INFJ. Prý nejvzácnější typ, hahaha. Nicméně doporučuji, je moc zajímavý!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 James | Web | 16. února 2014 v 13:14 | Reagovat

Jakou kapacitu má tvůj žaludek? :D
Jo, fotky oblíbenejch partií poštou.. počkej až někdo bude kontrolovat obsahy dopisů, to se ještě nasmějem.
Vaše oslava zní fajn. Naše vypadá tak, že 5 lidí sedí kolem stolu, a ti nejstarší se velice trapným způsobem snažej udržovat konverzaci.
Na zabití.

2 James | Web | 16. února 2014 v 13:28 | Reagovat

Tak jsem IXFJ. Prej jsem taky nejvzácnější typ! Jsme vzácní, hajfájf. (zastoupení 2% v populaci.. shit)
Jinak doporučuju ještě tohle http://temperament.wladik.net/ :-)

3 stuprum | Web | 16. února 2014 v 13:29 | Reagovat

Jo, dej si bacha, americké tajné služby už prohlížejí mejly, tak aby na ně náhodou nevyskočily tvé partie. :)

4 stuprum | Web | 16. února 2014 v 13:35 | Reagovat

Já ENFP.

5 ukradenaslova | Web | 16. února 2014 v 14:14 | Reagovat

[1]: Řekla bych, že je mi kontrola celkem jedno, koho by zajímaly moje fotky :) Můj žaludek se asi dost zmenšil, jelikož doma k ránu jsem ještě poslala zpátky část jídla, které tam už nemělo dávno co dělat :-D Zajímavý testík, jsem labilní introvertka, čili melancholik :)

[3]: Maily jsou mi celkem fuk, já raději posílám dopisy :) Navíc každý snad ví, jak vypadá nahý člověk, to už není žádná  novinka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama