Čtvrtek 20.2.2014

20. února 2014 v 23:31 | Lesní tráva |  Zima 2013-2014
23:00 Jednou za dlouhý čas jsem šťastná. Nebojte, hned to přejde. Prostě jsem si oddělala první týden semestru, zítra max jen odpolední směna, pokud neodpadne a pak už víkend, úklid, chystání a slavení narozenin. Taky jsem se v jedné naprosto mrtvé budově fakulty luxusně vyprázdnila. A sestra už se mě ptala, co chci za dárek. To jsou ale hloupé otázky. Přece jasný, že chci ajfoun. Ne, vážně, k čemu tyhle věci mají být? Asi jsem strašně zestárla a zprudérnila, protože věci jako dotykový mobil, tablet apod. mi vůbec nic neříkají. Vlastně jsem teď napnutá, o co půjde, protože jsem jí řekla, ať to nechá jako překvapení. Prý to otce nasere... Co to proboha může být? Odmala jsem doopravdy chtěla jen jedno - psa. Ale jedině s tím jsem si jistá - psa nikdy nedostanu. Nabrečela jsem se pro něj už hodněkrát (před rodiči ale moc ne, na ně to stejně nefunguje) a doteď si stále popláču, citlivka :P Můj přítel na narozeniny nepřijede, protože je nachcípaný a celkově je tady mnohem víc proti, takže bude lepší, když to pak další týden oslavíme soukromě (chlípné uchechtnutí). Valentýnská akty ode mě dostal a vynutila jsem si, abych ho pozorovala na Skypu, jak dopis otevírá. Vypadal šťastněji než na Vánoce (a okamžitý boner). Slavila jsem úspěch.


Na začátku týdne jsem nenáviděla celý svět. Město s těmi všemi lidmi kolem (hlavně ty otravné odchytávače), fakulty, studenty... Prostě nemám ráda lidi a když je jich kolem mě moc, necítím se dobře. Občas i zapomínám dýchat (obzvlášť tedy ve městě na ulici). Nedá se s tím nic dělat. Ale teď ke konci týdne se cítím líp, od dneška jako by se to obrátilo a já se na lidi spíš culila jako sluníčko. Taky to bude tím, že jsem si vyzvedla knihu drahouška Bukowskiho :) Kluk dodržel dohodu a já na recepci nejmenovaného hotelu zaplatila 5 pětek a starší, izolepou vylepšená kniha je moje. Ááááách. Blaho.


Ve středu jsem měla den doktorů. Gynekolog a pak obvoďák z práce. Mám ráda svého gynekologa :) Kolik holek to asi může říct? Je fakt příjemný pán už trochu staršího věku a každou svou činnost komentuje a neustále pacientky uklidňuje. Jeho manželka je zároveň i sestřička (jak jinak, aspoň má dohled nad manželem, co mu denně stovka ženských roztahuje nohy :D). Roční preventivka dopadla dobře, pochválil mě. Obvoďáka z práce jsem potkala poprvé. Byl cizinec a čeština mu šla horko těžko, ale domluvili jsme se. To byla prohlídka kvůli tomu, jestli jsem stále schopná vykonávat svou práci (moc vtipné). Byl docela příjemný, jako každý obvoďák mi nakázal mnohem víc pít vodu a cvičit, nebo si nechat dělat masáž na potřebných místech. Prý hezké slečny jako já je škoda. Haha, kéž by. Každopádně jsem nečekaně plně schopná snášet zátěž mé pozice. Teď si dám American Horror Story. Sice je to hodně nudné, ale momentálně nemám nic jiného po ruce :) Jo a vivat tentacle rapes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum | Web | 21. února 2014 v 14:34 | Reagovat

Já mám taky rád tvého gynekologa... je to totiž můj táta. :)

2 James | Web | 21. února 2014 v 18:52 | Reagovat

[1]: Ou, trapná chvilka!

Je dobře že nechceš ajfoun. Je to sračka.
Všechno jsou to sračky.
Chudák přítel. Neví o tom, že víme o jeho boneru.

3 ukradenaslova | Web | 22. února 2014 v 12:43 | Reagovat

[1]: Tak pozdravuj, že mu fandí jedna blogerka :D

[2]: Přítel by se asi studem propadl a pak mě zabil no :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama