Leden 2014

Čtvrtek 30.1.2014

30. ledna 2014 v 17:34 | Lesní tráva |  Zima 2013-2014
17:00 Já se vážně neučila. A taky nespala, aby toho nebylo málo. Vlastně jsem toho ani moc nesnědla ani nevypila, koleduju si o pěkné problémy, ale holt složitější období je složitější období. Mám trochu už před očima přeludy z toho nevyspání, nervní tik v oku z nedostatku jídla a stejně pořád jen sedím a čumím. Alespoň jsem si dnes zařídila práci u nové agentury, všechno papírování a příští týden už zas můžu makat. Teď už jen čekám na víkendy plné oslav (krom tohoto, to jedu k přítelovi) a taky N z latiny. Zase.

22:00 Pořád nespím! Ale už jsem alespoň něco snědla a vypila. Tak péčko a jde se spát, ne?

Úterý 28.1.2014 a středa

29. ledna 2014 v 23:14 | Lesní tráva |  Zima 2013-2014
15:30 Měla bych se učit na čtvrteční zkoušku z latiny. Čeká mě minimálně 600 slovíček a já na to ani nekoukla. Místo toho pořád čekám, jestli se ozve sousedka, abychom šly na kulečník do hospody. Vypadá to, že se na mne všichni vykvákli, nebo se ozvou na poslední chvíli. No jo, zrovna v den, kdy řeknu svému žárlivému příteli, ať se mi neozývá, protože na něj nemám náladu, se na mne vykašlou a já budu sedět doma jako puťka a přemlouvat se k učení. To tak.

Středa 23:00 Chacha. Neučila jsem se, skončila jsem v hospodě a dnes se celý den jen povaluji. Pokud zítra tu zkoušku dám, tak jsem asi bohyně prokrastinace. Aspoň jsem udělala něco záslužného a šla nakoupit, rovnou jsem koupila dárkovou kazetu pro babičku, protože 15. slaví narozeniny. Zítra musím vyzvednout objednaný dárek pro kamarádku, která má oslavu hned příští týden. A překvapení, překvapení, po babiččiných narozeninách slavím narozeniny já, aby toho nebylo málo. Snad tenhle měsíc bude za něco stát, přestože začínám další podělaný semestr. S přítelem už je to snad v pohodě, nevím, kdy konečně pochopí, že by mi měl pořádně věřit, jinak to stojí za nic.